Taking too long? Close loading screen.
تارنمای رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین

اسامی اعضای کمیسیونها

اسامی اعضای کمیسیونهای کانون وکلای دادگستری استان قزوین، منتخب هیأت مدیره دور هفتم به شرح زیر میباشد.

 

شورای برنامه ریزی
۱ محمد نسخه چی
۲ میرسینا داوری
۳ مسعود اسدی
۴ مریم شفیعی
۵ سید محسن خطیبی قمی
۶ علیرضا مافی
۷ محمد مهدی نحوی
کمیسیون روابط عمومی
۱ ابراهیم ثابتی
۲ امیرحسین عباسی
۳ محسن نقدی
۴ راضیه تقی پور
۵ شایسته رشوند
۶ سید مهدی حسینی
۷ مصطفی فرجیها
کمیسیون رفاه
۱ حسین تیموری
۲ مهدی کیایی
۳ مریم ضیاء آبادی
۴ سعید چگینی
۵ مرضیه الموتیان
۶ زهرا رجبی نژاد
۷ زهره زینالی
کمیته عمران و ساختمان
۱ محمد نسخه چی
۲ کمال رضایی نیارکی
۳  محمد مهدی نحوی
۴ اکبر غفوری
۵ محمد جواد چیتگرزاده
کمیته اطلاع رسانی
۱ ابوالفضل حیدری
۲ خدیجه حیدری
۳ فاطمه باجلان
۴ سجاد مولایی
۵ انیس پاک نهاد
کمیته انتشارات
۱ احمد رضا حسین وردی
۲ طاهره سبزیکار
۳ حمیده سلطان خواه
۴ مهدی جلوخانی
کمیته پارلمانی
۱ علی کشاورز قدیمی
۲ حسین شکیب زاده
۳ علی اکبرشایگان
کمیسیون ورزش
۱ شهاب میرآقاپور
۲ مصطفی علی نیا مقدم
۳ حسین صمدی
۴ علی صالحی
۵ راضیه تقی پور
۶ امیر مطهری
۷ خدیجه حیدری
۸ حسن فرجی
کمیته روابط بین الملل
۱ فرشید سرفراز
۲ سهراب سلیم زاده
۳ منیژه شاهسوند
۴ فرانک فیض الهی
۵ حسین صمدی
کمیته تسهیلات
۱ تقی تقوایی کشتکار
۲ زرین تاج ذاکری
۳ محسن ملایی
کمیسیون فرهنگ و ادب
۱ مرجان سررشته داری
۲ امیر کاتبی
۳ علی کشاورز قدیمی
۴ حسین خدابنده
۵ علی زرآبادی پور
۶ سهراب سلیم زاده
۷ علی طاهرخانی
کمیسیون علمی، آموزش و پژوهش
۱ حسین محبی
۲ امجد معتمدی
۳ محمد رضا شهیدی
۴ دکتر علی کمالی
۵ نعیم شاه تقی
۶ دکتر محمد امینی
۷ دکتر اسماعیل کشاورز
۸ محمد طایفه زرکش
۹ رحیم معروفی
نمایندگان امور مالیاتی
۱ امیر کاتبی
۲ علی حاجی محمدیها
۳ رحیم معروفی
۴ مجتبی گنجه ها
کمیته اجرایی ، علمی ، آموزش و پژوهش
۱ ستاره خانبان
۲ حسین رضی کلایه
۳ مریم ضیاء آبادی
۴ صابر جهانی
۵ هدی منشی زاده
۶ روح اله قموشی رامندی
۷ ابوالفضل بابایی
کمیته استفتائات و تنقیح قوانین
۱ سید مصطفی قائمی
۲ سید تقی حاجی سید رضی
۳ محمدرضا شهیدی
۴ محمد قاسمی رودباری
کمیته آموزش عمومی و حقوق شهروندی
۱ سید مهدی پرپینچی
۲ مهدی پروین بازاری
۳ مهناز شیرازی حاجی میری ها
۴ فاطمه خلیلی
۵ شاهپور باجلان
۶ پژمان برقی
۷ حمیدرضا اسماعیلی
کمیته بانوان
۱ فریبا رضایی
۲ الهام اسدی
۳ مهناز شیرازی حاجی میری ها
۴ تانیا محمدی
۵ سودابه غفوری
۶ زهرا سبزی
۷ زهرا حاجیان
۸ ماندانا اسلامی
کمیته شهری و حقوق محیط زیست
۱ دکتر علی کمالی
۲ غلامرضا شریفیان
۳ سیده مهناز جامعی
۴ مهرنوش کیال
۵ مهدی اسماعیلی
کمیسیون حمایت
۱ محمد حسین سرداری
۲ محمد مهدی نحوی
۳ علی اکبر لشگری
۴ علیرضا وادی خیل
۵ سید بهنام الموتی
۶ سید امیر حسین حصاری
۷ لادن عباسی
کمیته حمایت از کودکان
۱ سوری کبیری
۲ رأفت ابوالفتحی
۳ صدیقه درگاهی
۴ ستاره خانبان
۵ سارا امامی کوپایی
۶ شکوفه السادات حسینی پور
۷ زهرا درویشوند
کمیسیون نظارت و بازرسی
۱ اعظم رحیمی
۲ مجید بیگدلی
۳ رئوفه چگینی
۴ غلامحسن مهرعلیان
۵ داود اینانلو
۶ رضا صالحی
۷ حسن یعقوبی
۸ امیر شیرخانلو
۹ رحیم افشار
کمیسیون داوری شعبه ۱
۱ مجتبی گنجه ها
۲ لادن عباسی
۳ سهراب بارک زایی
کمیسیون داوری شعبه ۲
۱ وحید خواجه حق وردی
۲ امیر شیرخانلو
۳ سینا محلوجی