آیین بدرقه تیم های ورزشی کانون به المپیاد ورزشی کانون های وکلای ایران

رییس کانون وکلای دادگستری استان قزوین :
هدف اصلی برگزاری المپیاد ورزشی وکلای مدافع؛ تقویت اتحاد و انسجام وکلای دادگستری در حفظ استقلال کانون هاست.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان قزوین؛ آیین بدرقه تیم‌های ورزشی کانون وکلای دادگستری استان قزوین به پنجمین المپیاد ورزشی کانونهای سراسر کشور برگزار شد .
در این مراسم که صبح امروز جمعه ۱۶ اردیبهشت در محل سالن ورزشی کانون وکلای قزوین برگزار شد ؛ ابتدا سیدمحمد حسینی ضمن تبیین هجمه های این روزهای سخت بر نهاد وکالت و‌ تصویب طرح‌ها و لوایحی که همه «استقلال» این نهاد را نشانه گرفته است ؛ یادآور شد که المپیادهای ورزشی می تواند پیام آور پویایی ، استقلال و اتحاد وکلا و کانوهای سراسر کشور باشد.

سید محمد حسینی ضمن تقدیر از سرپرستان، مربیان و بازیکنان تیم های ورزشی کانون قزوین و تاکید بر اخلاق به عنوان جلوه اصلی این المپیاد ، برای تک تک اعضای تیمها آرزوی سربلندی و موفقیت و اعتلای کانون وکلای قروین در این دوره از مسابقات نمود.
در ادامه امیر کاتبی ؛ نائب رییس کانون وکلای قزوین با تاکید بر اهمیت ورزش برای پرورش روحی و جسمی ، برای کادر فنی و بازیکنان تیمهای حاضر در این المپیاد آرزوی تندرستی و توفیق نمود.
محمد نسخه چی ، عضو هیات مدیره به عنوان دیگر سخنران این مراسم بر لزوم اهتمام جدی و توجه به امر ورزش در میان وکلا تاکید و خاطرنشان کرد این المپیادها ، کانونی برای رشد و تعالی فکری و جسمی فردی وکلا و مرجعی برای ظهور و بروز استعدادها و حفظ استقلال کانونهای سراسر کشور خواهد بود .
در ادامه مدیران ، مربیان و بازیکنان تیمهای ورزشی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.
لازم به توضیح است کانون وکلای قزوین در قالب ۴ تیم والیبال آقایان و بانوان ، فوتسال و تنیس روی میز در این مسابقات که به مدت ۴ روز و از یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ در کمپ ورزشی مجتمع آهوان استان گیلان برگزار خواهد شد ؛ حضور می یابد.


گزارش تصویری مراسم:


روابط عمومی
کانون وکلای دادگستری استان قزوین