Taking too long? Close loading screen.

اعلام اشکال در وضعیت تمدید پروانه وکالت/کارآموزی برخی از همکاران

همانطور که مستحضر میباشید در سال جاری پرداخت الکترونیکی هزینه تمبر دادگستری بعنوان پیش شرط تمدید پروانه وکالت/کارآموزی در سامانه خدمات الکترونیک قضایی منظور شده است و همین تغییر موجب بروز مشکلات متعددی برای برخی از اعضای این کانون گردیده است.
ضمن ابراز تأسف و تعذر نسبت به مشکلات پیش آمده و قدردانی از بردباری شما عزیزان خواهشمند است در صورت بروز هرگونه ایراد در روال انجام امور وکالتی خود مراتب را با کانون وکلای دادگستری استان قزوین در میان بگذارید.

ضمناً از همکارانی که پرداخت هزینه تمدید پروانه سالیانه دادگستری را بصورت سنتی و در واحد ابطال تمبر دادگستری انجام داده اند خواهشمندیم مراتب را در اسرع وقت و قبل از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۵ آذر ۹۷ از طریق درگاه الکترونیکی زیر و یا تماس تلفنی به اطلاع کانون وکلای دادگستری قزوین برسانند.

لازم بذکر است این نوع پرداخت هزینه مورد قبول مراجع قضایی و نبوده لذا مانع ثبت تمدید و فعالیت شما میگردد، جهت اثبات پرداخت این مبلغ و رفع مشکل نیز می بایست تصویری از صفحه منقوش به تمبر را به ضمیمه اطلاعات شما به مرکز خدمات الکترونیک قوه قضاییه ارسال نماییم تا پس از بررسی مستندات ارایه شده آن مرکز اطلاعات پرداخت شما را در سامانه درج و سپس تمدید پروانه شما را ثبت نماید.


[]
۱ Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

نظرات بسته شده است.