برنامه کلاس و کارگاه آموزشی آبان ماه 1397

کلاس و کارگاه آموزشی آبان ماه کارآموزان کانون وکلای دادگستری استان قزوین مطابق برنامه موجود در فایلهای پیوست برگزار می گردد

 


 

کلاس آموزشی کارآموزان محترم در آبان ماه 1397 روز سه شنبه مورخ 29 آبان از ساعت 9 الی 12 در محل سالن اجتماعات بانو واقع در بلوار امام خمینی(ره) – جنب پارک هشت بهشت و با حضور جناب آقای دکتر ایرج افتخاری در موضوع صلاحیت های مراجع ثبتی برگزار خواهد شد.

 


جهت دریافت برنامه کارگاه آموزشی روی لینک مربوط به گروه خود کلیک بفرمایید.

 

برنامه کارگاه آموزشی گروه الف

برنامه کارگاه آموزشی گروه ب

برنامه کارگاه آموزشی گروه ج

برنامه کارگاه آموزشی گروه د

 


تذکرات مهم جلسات کارگاه آموزشی:

۱– وکلای فرضی، مکلفند پنج روز قبل از جلسه به وکیل مربی مراجعه و موضوع پرونده و مستندات آن را  اخذ و پس از مطالعه لازم، در جلسه برای دفاع حاضر شوند در غیر اینصورت علی رغم حضور در کارگاه آموزشی غیبت تلقی می گردد.

۲- تأخیر بیش از پنج دقیقه،  غیبت تلقی و کارنامه دوره کارآموزی به امضای متصدی کارگاه آموزشی نخواهد رسید.

۳-  کارآموزان صرفاً باید در گروه آموزشی خود شرکت نمایند هر گونه جابجایی گروهها فقط درصورت ارائه عذر موجه و پذیرش کمیسیون  قابل قبول  بوده، در غیر اینصورت غیبت تلقی خواهد شد.

۴-  غیبت در جلسه کارگاه آموزشی بدون ارائه عذر موجه پذیرفته نیست و در صورت ارائه عذر موجه به صورت مستند فقط برای یکبار کارآموز می تواند در کارگاه آموزشی جبر انی شرکت نماید. در غیر این صورت دوره کارآموزی به ازای یک جلسه غیبت غیر موجه، یک ماه تمدید می گردد.