برنامه کلاس و کارگاه آموزشی دی ماه ۱۳۹۷

کلاس و کارگاه آموزشی دی ماه کارآموزان کانون وکلای دادگستری استان قزوین مطابق برنامه موجود در فایلهای پیوست برگزار می گردد

 


 

کلاس آموزشی کارآموزان محترم در دی ماه ۱۳۹۷ روز پنجشنبه مورخ 13 دی ماه 1397 از ساعت ۹ الی ۱۲:۳۰ در محل سالن اجتماعات بانو واقع در بلوار امام خمینی(ره) – جنب پارک هشت بهشت و با حضور سرکار خانم قربانزاده در موضوع آئین اعتراض به اجرای مفاد  برگزار خواهد شد.

 


جهت دریافت برنامه کارگاه آموزشی روی لینک مربوط به گروه خود کلیک بفرمایید.

 

برنامه کارگاه آموزشی گروه الف

برنامه کارگاه آموزشی گروه ب

برنامه کارگاه آموزشی گروه ج

برنامه کارگاه آموزشی گروه د

 


کارآموزانی که تمایل به شرکت در کلاسهای آموزش لایحه نویسی دارند نیز میتوانند با اعلام تلفنی یا حضوری به مسئول محترم دفتر کمیسیون کارآموزی و اختبار تا قبل از پایان ساعت اداری روز دوشنبه 10 دی ماه 1397 نام نویسی نمایند تا اطلاعات مربوط به برگزاری این کلاسها برای ایشان ارسال گردد.


تذکرات مهم جلسات کارگاه آموزشی:

  • حضور کلیه کارآموزان علیرغم گروه بندی های پیشین در این جلسه الزامی می باشد
  • وکلای فرضی مکلفند سه روز قبل از جلسه به وکیل مربی مراجعه و موضوع پرونده و مستندات آن را اخذ و پس از مطالعه لازم در جلسه دفاع حاضر شوند در غیر این صورت علیرغم حضور در کارگاه آموزشی برای ایشان غیبت تلقی میگردد.
  • تأخیر بیش از ۵ دقیقه غیبت تلقی و کارنامه دوره کارآموزی به امضای متصدی کارگاه آموزشی نخواهد رسید.
  • غیبت در جلسه کارگاه آموزشی بدون ارائه عذر موجه پذیرفته نیست و در صورت موجه بودن عذر کارآموز با ارائه مستندات؛ وی فقط یکبار میتواند در کارگاه آموزشی جبرانی شرکت نماید و در غیر این صورت دوره کارآموزی به ازای یک جلسه غیبت غیر موجه، یک ماه تمدید می گردد.

 

کمیسیون کارآموزی و اختبار

کانون وکلای دادگستری استان قزوین