راهنمای گام به گام شرکت در جلسه اختبار شفاهی برخط

پیرو مصوبه کمیسیون کارآموزی و اختبار کانون وکلای دادگستری استان قزوین مبنی بر برگزاری اختبار شفاهی مهر ماه 1399 بصورت مجازی و برخط در ادامه راهنمای گام به گام ورود و استفاده از سامانه مربوطه جهت اطلاع کارآموزان محترم وکالت حائز شرایط شرکت در اختبار که اسامی ایشان قبلا در همین سایت اعلام شده است، تقدیم حضور میگردد.

  • پیش نیاز ها:
  1. از اتصال رایانه و یا تلفن همراه هوشمند خود به خط اینترنت پرسرعت و پایدار اطمینان حاصل فرمایید.
  2. در صورت استفاده از رایانه رومیزی یا لپ تاپ از فعال بوده میکروفون و وبکم نصب شده روی دستگاه خود اطمینان یابید.
  3. با توجه به احتمال بروز قطعی جریان برق و در راستای حفظ نظم برگزاری جلسه توصیه میگردد بجای استفاده از رایانه رومیزی با تلفن همراه هوشمند و یا لپ تاپ دارای شارژ باتری کامل به جلسه وارد شوید.
  4. در صورت استفاده از تلفن همراه برای شرکت در جلسه و برای جلوگیری از لرزش تصویر و خستگی دست ها توصیه میگردد تلفن همراه خود را روی یک پایه ثابت با نور و زاویه مناسب مستقر فرمایید.
  5. در صورت استفاده از تلفن همراه و با توجه به قطع اتصال اینترنت در صورت ورود تماس به تلفن توصیه میگردد تلفن همراه خود را روی حالت پرواز قرار داده و با اتصال به اینترنت پر سرعت از طریق امواج Wifi به جلسه وارد شوید.
  6. برای ورود به جلسه لازم است از آخرین نسخه های مرورگر های گوگل کروم و یا موزیلا فایر فاکس استفاده نمایید و در دستگاه های ساخت شرکت اپل ورود به سامانه صرفا از طریق مرورگر پیش فرض این شرکت(سافاری) امکان پذیر خواهد بود.

نکته مهم: در روز یکشنبه مورخ 6 مهر ماه 1399 واحد انفورماتیک کانون وکلای دادگستری استان قزوین با برگزاری آزمایشی جلسه امکان تجربه علمی و رفع اشکال را برای همه کارآموزان فراهم آورده و طریق حضور در این نشست آموزشی و آزمایشی از طریق کانال رسمی کارآموزان کانون در پیام رسان واتس آپ به اطلاع کارآموزان خواهد رسید.


 

  • راهنمای گام به گام: