صورتجلسه مورخ ۱۲ بهمن ۹۸ هیأت مدیره

 به نام خدا

به تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ بیست و نهمین جلسه هیأت مدیره دوره هشتم کانون وکلای دادگستری استان قزوین با حضور آقایان محمدرضا شهیدی، امیرافشین کلانتری ، سید محسن خطیبی و سید محمد حسینی تشکیل شد و در خصوص موارد زیر بحث و بررسی به عمل آمده و اتخاذ تصمیم گردید. 

 

  • با توجه به اعلام نتایج آزمون ورودی ۹۸ از سوی سازمان سنجش و با توجه به مصوبه کمیسیون موضوع قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری به ترتیب رتبه، ۶۳ نفر از سهمیه آزاد و ۲۷ نفر از سهمیه ایثارگران به عنوان نفرات قبولی اعلام گردد. بدیهی است پذیرش سهمیه ایثارگران منوط به تایید شرایط مقرر قانونی از سوی مراجع قانونی و احراز آن توسط هیئت مدیره می باشد.

از رتبه یک آقای جلال پاکزاد شروع و تا خانم گلی حیدری رتبه ۶۳ سهمیه آزاد و از آقای بهزاد قشلاقیان رتبه اول شروع تا آقای سید میثم حسینی رتبه ۲۷ سهمیه ایثارگران می باشد. جناب آقای شهیدی با بخشی از تصمیمات فوق مخالف است.

  • با توجه به پیشنهاد کمیسیون دفاع از حقوق و آزادی های فردی و حقوق شهروندی در جهت اضافه نمودن اعضاء جدید به کمیسیون موصوف به شرح آقای علیرضا مافی، خانم ها مریم فرد، مریم حکیمی، معصومه ململی و محدثه السادات عرشی مورد تصویب قرار گرفت.
  • درخواست خانم شاطریان جهت افزایش هزینه مهد کودک با مبلغ شصت هزار تومان بصورت ماهیانه موافقت گردید.
  • درخواست وام خانم ناهید طاهرخانی مسئول واحد دادسرا به مبلغ یکصد و پنجاه میلیون ریال معادل پانزده میلیون تومان مورد موافقت قرار گرفت.
  • درخواست وام آقای غلامی کارمند کانون مبنی بر اعطاء وام به مبلغ یکصد میلیون ریال با بازپرداخت اقساط ده ماهه مورد موافقت قرار گرفت.

جناب آقای حسینی: در خصوص بند ۵ با عنایت به پرداخت وام قبلی به آقای غلامی و همچنین پرداخت وام به خانم طاهرخانی، پرداخت وام در حال حاضر به آقای غلامی توجیه ندارد.

 

امضاء کنندگان:

محمدرضا شهیدی ، امیرافشین کلانتری، سید محسن خطیبی، سید محمد حسینی

 

 

نظرات بسته شده است.