صورتجلسه چهارم کمیسیون ورزش

به تاریخ 11 مهر 1398  ساعت 12:30،  چهارمین جلسه کمیسیون ورزش دوره هشتم کانون وکلای دادگستری استان قزوین با حضور اعضای محترم نامبرده در پایان تشکیل گردید و موارد زیر مورد بررسی قرار گرفت.

  • مصوب گردید در مورخ 3 آبان 98 گلگشت کانون وکلای قزوین برای وکلا و خانواده ها برگزار گردد. پیرو هماهنگی های خانم سوگند تقی پور با لیدر مسیر دشت دامان پیشنهاد میگردد و از طریق کانون به صورت پیامک در فضای مجازی اطلاع رسانی گردد. در ضمن هزینه گلگشتها به دلیل مشکلات مالی کانون فعلا صفر تا صد به هزینه خود وکلا می باشد. مسئولیت برگزاری گلگشت با مسئولیت خانم سوگند تقی پور صورت می پذیرد.
  • مصوب گردید برای تیم والیبال بانوان سالن تختی وفق هماهنگی جناب معین ناطقی با مدیر سالن بطور رایگان در اختیار بانوان وکیل قرار گیرد.
  • مصوب گردید آقای معین ناطقی و خانم سوگند تقی پور به عنوان نمایندگان ورزش های همگانی، در قالب کمیته همگانی پیگیر ورزشهای همگانی و تفریحی باشند.
  • مصوب گردید آقای محمد افشارمقدم، خانم سوگند تقی پور و خانم فاطمه سمیع زاده پیگیری برنامه های کوهنوردی و قله نوردی باشند و فراخوان در این زمینه برای تشخیص اعضای کوهنورد و قله نورد صورت گیرد.
  • مصوب گردید در خصوص دفاع شخصی و آمادگی جسمانی آقایان وکیل با مربیگری معین ناطقی در سالن انرژی نستر واقع در پونک قزوین با امکانات، تی آر ایکس، ایروبیک، کتل بل، بادی کامبت، دفاع شخصی، استفاده آزاد در تایم مقرر در تمرینات بدنسازی با ظرفیت محدود برگزار گردد. هزینه ماهانه دویست هزار تومان می باشد که با تخفیف 50% ، هزینه آن ماهانه صد هزار تومان خواهد شد که بعهده خود وکلای محترم می باشد و همچنین ثبت نام آن بصورت سه ماهه می باشد که از اول آبان ماه آغاز خواهد شد.

 

حاضرین جلسه:

آقایان: حسن فرجی،  مصطفی علی نیا مقدم، علی خانی، حمزه بغدادی، محمد افشار مقدم،  بهرامعلی چگینی ، معین الدین ناطقی،

 

پیام جلیلوند، علیرضا شاه مراد زاده   و   شهاب میرآقاپور

 

خانم ها: سوگند تقی پور، سوری کبیری،  زهرا صالحی   و    فاطمه سمیع زاده