صورت جلسه مورخ 19 آذر 1401 هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان قزوین

به نام خدا

به تاریخ ۱۹/۰۹/۱۴۰۱ چهل و ششمین جلسه هیات مدیره دوره نهم کانون وکلای دادگستری استان قزوین با حضور آقایان محمدمهدی نحوی، غلامرضا تجدد، محمد نسخه چی، علی امینی، امیر کاتبی و میر سینا داوری تشکیل شد و در خصوص موارد زیر بحث‌وبررسی به‌عمل‌آمده و اتخاذ تصمیم گردید.

۱-انتخاب نائب رئیس جدید کانون و بازرس کانون: هیات مدیره به شرح زیر تصمیم‌گیری نمودند. هیات مدیره ضمن تشکر از زحمات و عملکرد آقایان امیر کاتبی نائب رئیس کانون و غلامرضا تجدد بازرس کانون، ریاست کانون وکلا اقدام به اتخاذ تصمیم نمودند.

آقای کاتبی اعلام نمودند که بنده در مرقومه خطاب به هیات مدیره معروض داشته‌ام که از تاریخ انتخاب ریاست جدید کانون وکلا هیچ نقشی در تصمیم‌گیری‌ها نداشته‌ام و مورد مشورت قرار نگرفته‌ام و در جریان امور نبوده‌ام لذا شایسته است که احدی از اعضای هیات مدیره جایگزین بنده گردند تا ان شاء اله از تصمیمات کانون و امور مهم نقش مؤثر و به سزایی داشته باشد. پیشاپیش برای ایشان آرزوی موفقیت را دارم و از زحمات ریاست قبلی جناب آقای حسینی و همه اعضای هیات مدیره تشکر و قدردانی می‌نمایم و ضمناً کاندید این سمت نیستم.

بعد از ایشان آقای علی امینی به‌عنوان تنها کاندید نائب رئیسی هیات مدیره معرفی شدند و اعضای هیات مدیره مجموعاً و به‌اتفاق آرا و با پنج رای آقای علی امینی تا پایان دوره به سمت نائب رئیسی کانون وکلای قزوین انتخاب نمودند و آقای غلامرضا تجدد به‌عنوان تنها کاندید به بازرسی کانون وکلای قزوین معرفی شدند و اعضای هیات مدیره مجموعاً و به‌اتفاق آراء و با پنج رای آقای غلامرضا تجدد را تا پایان دوره به سمت بازرس کانون وکلای قزوین انتخاب نمودند.

۲-انتخاب عضو علی‌البدل هیات نظارت بر انتخابات به جانشینی جناب اسدی، آقای سید مهدی پر پینچی به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.