فراخوان تمدید پروانه 1399-1400 + راهنمای گام به گام کار با سامانه تمدید پروانه

توجه: پرسنل اداری کانون در روز جمعه 30 آبان ماه 1399 جهت انجام فرآیند تمدید پروانه اعضای محترم آماده خدمت رسانی هستند


با عنایت به فرا رسیدن موعد قانونی تمدید پروانه(یکم الی 30 آبان ماه) و در راستای حفظ نعمت ارزشمند سلامتی همکاران محترم و پرسنل اداری کانون ضمن اصلاح فرآیندهای اداری در جهت تسریع انجام امور و نیز صیانت و حفاظت از محیط زیست با حذف کاغذ به اطلاع میرساند تمام پروسه تمدید پروانه در سال جاری به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام میگیرد که چگونگی آن در راهنمای گام به گام آماده شده توسط واحد انفورماتیک کانون به تشریح بیان گردیده است.

باتوجه به تدابیر اندیشیده شده و برای تأمین رضایت همکاران محترم سعی پرسنل اداری کانون بر آن است تا درخواست های تمدید پروانه دریافتی از سامانه خدمات الکترونیک کانون را در اسرع وقت به انجام رسانده و برای اطلاع رسانی از وضعیت پیشرفت درخواست های وارده بمحض انجام هرگونه اقدامی در واحد های اداری کانون، پیامکی برای شما ارسال و بعد از اتمام گردش کار مربوطه نیز پیامک نهایی حاوی مراتب انجام تمدید پروانه و ثبت آن در سامانه کانون و قوه قضاییه برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از اتمام دوران تمدید(30 آبان ماه) و در صورت انجام پروسه تمدید پروانه شما و دریافت پیامک نهایی نیز امکان اخذ گواهی الکترونیکی تمدید پروانه از زیر سیستم «گواهی» در سامانه خدمات الکترونیک کانون جهت ارایه به سایر مراجع در صورت لزوم فراهم است و در صورت نیاز به چاپ اطلاعات تمدید روی پروانه نیز میتوانید با اخذ نوبت قبلی از واحد انفورماتیک به دبیرخانه کانون مراجعه فرمایید.

لازم بذکر است با توجه به وجود برخی الزامات و پیش نیازهای قانونی در موضوع تمدید پروانه من جمله ارایه گواهی موضوع ماده 186 ق.م.م (مفاصا حساب مالیاتی) امکان اخذ معرفی نامه جهت اخذ این گواهی(مفاصا حساب مالیاتی) از اداره دارایی در زیرسیستم «گواهی» سامانه خدمات الکترونیک کانون فراهم بوده و راهنمای این مورد نیز قبلا روی سایت بارگزاری شده است.

باتوجه به غیرحضوری بودن تمام روند تمدید پروانه ارسال تصویر اسکن شده از مفاصا حساب مالیاتی برای آغاز فرآیند تمدید پروانه الزامی بوده و اصل این گواهی نیز به صورت امانت نزد شما باقی خواهد ماند تا ان شاء الله در دوران رفع شیوع ویروس کرونا جهت درج در پرونده پرسنلی خود و بایگانی آن را تحویل کانون نمایید.

همچنین امکان پرداخت غیرحضوری و الکترونیکی هزینه تمدید قوه قضاییه از طریق سامانه خدمات الکترونیک قضایی(عدل ایران) و یا مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی فراهم است که راهنمای آن در ادامه تقدیم میگردد.

پرداخت فیش های سه ماه صندوق حمایت و اخذ مفاصا حساب از این صندوق نیز به صورت کاملا الکترونیکی و غیرحضوری میسر بوده و راهنمای آن نیز در ادامه تقدیم میگردد.

 


سامانه تمدید پروانه


راهنمای گام به گام تمدید پروانه