لیست اعضای ارکان و کمسیون ها در دوره نهم هیأت مدیره

در راستای انجام وظایف قانونی و اجرای اهداف کانون وکلای دادگستری استان قزوین و پیرو مصوبه اخیر هیأت مدیره در ادامه توجه شما عزیزان را به لیست اعضای ارکان و کمسیون های این کانون که با در نظر گرفتن سوابق مرتبط قبلی ایشان و از بین آقایان و خانم های وکیل در تمامی شهرستان های استان قزوین، تعیین گردیده اند؛ جلب مینماییم.


نماینده کانون در شورای اجرایی اتحادیه سراسری کانون های وکلای ایران:

غلامرضا تجدد

 

نماینده کانون در صندوق حمایت :

سیدمسعود حسینی

 

رئیس اداره حقوقی:

علیرضا آقاکاشی

 

مدیر داخلی:

محسن نقدی


اعضای دادگاه و دادسرای انتظامی کانون وکلای دادگستری استان قزوین:

  • امیر ارسلان غیاثوند غیاثی – دادستان
  • امجد معتمدی – معاون دادستان
  • سوری کبیری – معاون دادستان

 

اعضای شعبه اول دادگاه انتظامی:

  • ابوالفضل تاج احمدی
  • آفشید خوشنویس
  • مسعود اسدی
  • بهزاد فخیمی (علی البدل)
  • مسعود شربیانی (علی البدل)

 

اعضای شعبه دوم دادگاه انتظامی:

  • محمد ملک محمدی
  • لادن عباسی
  • مجید علی محمدی
  • حسن رضا محمدی (علی البدل)
  • جمشید عظیمی (علی البدل)

 

اعضای شعبه سوم دادگاه انتظامی:

  • صمد فلاح
  • رحیم معروفی
  • عباس محمدی
  • اکبر غفوری (علی البدل)
  • مریم شفیعی (علی البدل)

 

اسامی دادیاران دادسرای انتظامی:

  • زهرا یوسف معمار
  • محمد رحمانی
  • مهدی پروین بازاری
  • مسعود نایب زاده
  • خدیجه حیدری
  • مهنوش پاک نیا
  • سید مهدی پرپینچی
  • علی اکبر شایگان
  • علی عسگر اسکندری
  • امیرحسین عباسی
  • سوگند تقی پور
  • احسان اله قنبری
  • سعید بهرامخانی
  • لیلا پیرهادی
  • مهدی رشوند
  • ماندانا اسلامی
  • مهری آئینه چی
  • زینب مجابی
  • علی صالحی

 

اعضای کمیسیون نظارت و بازرسی و ماده ۵۵ قانون لایحه استقلال:

  • حسینعلی ساریجالو
  • مجید بیگدلی
  • اعظم رحیمی
  • نرگس اینانلو شویکلو
  • غلامحسین مهرعلیان
  • داود اینانلو
  • رضا صالحی
  • رضا رمضانی
  • میلاد طاهرخانی
  • شهاب میرآقاپور
  • نجیبه یعقوبی
  • پرویز طاهرخانی
  • حسن یعقوبی
  • اکبر آدینه
  • حمید محمدخانلو

 

شعب داوری

اعضای شعبه اول داوری:

  • زهرا صالحی
  • ابراهیم ثابتی
  • علی زرآبادی پور

 

اعضای شعبه دوم داوری:

  • سینا محلوجی
  • پژمان برقی
  • امین عمویی

 

اعضای شعبه سوم داوری:

  • علی زمان سلگی
  • علی خانی
  • امیر شیرخانلو

 

اعضای شعبه چهارم داوری:

  • حمیدرضا اسماعیلی
  • مهدی فخیمی
  • ابوالفضل بهرامی

رئیس ستاد معاضدت قضایی

  • فریبا رضایی

 

اعضای شعبه عرایض:

  • زهرا قربانی
  • فریده بابایی
  • لیلا رحمنی
  • مرضیه آئینه چی
  • مصطفی فرجی ها

 

اعضای شعبه قضایی:

  • حسین مافی
  • مصطفی رحیمی پور
  • علی ذوالفقاری نژاد
  • علیرضا شاه مراد زاده
  • فخرالدین شکری
  • خشایار انتظاریان
  • مهدی قربانی فالیزانی

 

اعضای شعبه داوطلبین:

  • منیژه شاهسوند
  • نگار جدی
  • آرزو صالحی
  • سمیه قربان پور
  • سمیه سمیعی
  • الهام مافی

 

اعضای شعبه مشاوره عمومی:

  • سید مهدی حسینی
  • مینا عسگری
  • میترا یارکه سلخوری
  • مهسا حاج فتحعلیها
  • مریم فرد
  • شیما ابراهیمی

 

اعضای شعبه مشاوره تخصصی:

  • مریم طهرانی ها
  • سمیرا کاظمی
  • مریم رجبی فرد
  • بهزاد ملک محمدی
  • سید حسن چگینی

اعضای کمیسیون کارآموزی و اختبار کانون وکلای دادگستری استان قزوین:

  • سید تقی حاجی سید رضی (رئیس)
  • حسین محبی شیخلری
  • مهرنوش کیانی فرد
  • محمد امینی
  • نازنین زهرا عطاری
  • فرهاد بشردوست
  • فرانک فیض الهی

 

اعضای کمیته بررسی تکالیف کارآموزی:

  • انسیه مطیعی (رئیس کمیته)
  • سوگند تقی پور (دبیر کمیته)
  • عذرا زارعی
  • حمیده سلطان خواه
  • رئوفه چگینی
  • انیس پاک نهاد
  • سولناز قمری
  • پروانه محمد حسینی
  • صدیقه درگاهی
  • سارا آقایی لیاولی
  • مجید علی مددی
  • سحر محمدبیگی سلخوری
  • معصومه ربیع زاده
  • شیما رحمانی فرد
  • لیلا رحمنی
  • سمیرا کاظمی
  • ماندانا بابایی
  • میثم همتی
  • مجتبی بهرامی

اعضای کمیسیونهای کانون وکلای دادگستری استان قزوین:

 

کمیسیون روابط عمومی:

  • علی کشاورز قدیمی (رئیس)
  • محمد افشار مقدم نجفی (دبیر)
  • مجتبی بهرامی
  • سولناز قمری
  • علیرضا پیرهادی
  • فاطمه باجلان
  • غزل فاروقی
  • سحر محمدبیگی سلخوری
  • افشین مقینی
  • سید میثم ارسنی
  • محمدرضا مرادی
  • زهرا حسنی کردستان
  • رضا صالحی
  • مصطفی صالحی
  • فرامرز محمدی

 

کمیسیون امور بین الملل:

  • فریبا رشوند
  • حسین صمدی
  • حسین محبی شیخلری

 

کمیسیون رسانه و انتشارات:

  • علیرضا مافی
  • شقایق بهشتی
  • مصطفی کشاورز کلهر
  • زهرا سیاهکالی مرادی
  • حمیده ترکمن
  • پریسا ثقفی
  • زهره زینالی
  • مریم حکیمی

 

کمیسیون رفاه:

  • مهدی کیایی (رئیس)
  • مریم ضیاء آبادی (دبیر)
  • حسین تیموری
  • شهریار ربیعی
  • مریم علیزاده
  • محسن موحدی زاده
  • سمیرا کاظمی
  • آرش اردیبهشتی
  • علی کیادوست
  • زهرا زارع پور
  • ابوالفضل بابایی
  • سعید بهرامخانی
  • حمید محمدخانلو
  • محمدتقی نصیری
  • هاشم ماله میر چگینی
  • محمدرضا مرادی

 

کمیسیون علمی:

  • محمد طایفه زرکش (رئیس)
  • انسیه مطیعی (دبیر)
  • اسماعیل کشاورز
  • نعیم شاه تقی
  • علی کمالی
  • فریبا رشوند
  • غلامرضا شریفیان
  • زینب کلهر
  • امین حقیقت

 

کمیته آموزش:

  • بهروز فارسی (دبیر)
  • سید حسن چگینی
  • زهرا سبزی
  • کیومرث کاکاوند
  • احمدرضا حسین وردی
  • فاطمه شهسواری

 

کمیته پژوهش:

  • سعید ابراهیمی (دبیر)
  • سعید چگینی
  • عطیه جهانبخشی
  • ستاره خانبان
  • سونا محمدی

 

کمیسیون مشورتی ساختمان:

  • محمدجواد چیتگرزاده
  • کمال رضایی نیارکی
  • سید احسان حسینی
  • سیامک رضایی نراقی

 

کمیسیون حمایت:

  • فاطمه گلنار (رئیس)
  • رئوفه چگینی (دبیر)
  • مهدی حاجی حسینی
  • امیرحسین حصاری
  • وحید خواجه حق وردی
  • میرسینا داوری
  • علی اکبر لشگری
  • علیرضا وادی خیل
  • محمدحسین سرداری
  • عباس محمدی

 

کمیسیون پارلمانی:

  • مجید علی محمدی (رئیس)
  • مهدی جلیلوند
  • فرامرز محمدی
  • امیر مطهری
  • نگار کاظم نیا

 

کمیسیون استفتائات و تنقیح قوانین:

  • سید مصطفی قائمی
  • سید تقی حاجی سید رضی
  • علی حاجی محمدیها
  • محمدحسین سرداری
  • علیرضا مافی
  • حبیب اله لامعی
  • محمد قاسمی رودباری
  • اسلام رجبعلی

 

کمیسیون حقوق شهروندی و حقوق بشر:

  • مهسا کیال (رئیس)
  • میترا یارکه سلخوری (دبیر)
  • شیما حاتمی راد
  • زهرا باقری الموتی
  • عاطفه خادمیان
  • فاطمه شهسواری
  • زینب یوسفی فخر
  • زهرا سادات حاجی میرصادقی
  • خشایار انتظاریان
  • مریم حکیمی
  • زهرا سیاهکالی مرادی
  • زهره قربانی
  • میثم همتی

 

کمیسیون بانوان:

  • زهرا صالحی (رئیس)
  • نسرین مقدس زاده
  • الهام اسدی
  • مهسا قربانی
  • الهام ایمنی کاشانی
  • رقیه عباسیان پور
  • سمانه گودرزی
  • مهناز ادیبان
  • زهره قربانی
  • معصومه آزادی خواه
  • هما حداد توکلی
  • معصومه ربیع زاده
  • فاطمه کلاهدوز

 

کمیسیون ورزش:

  • شهاب میرآقاپور (رئیس)
  • سوگند تقی پور (دبیر)
  • آرش اردیبهشتی
  • حمیدرضا اسماعیلی
  • رحیم افشار
  • مصطفی علی نیا مقدم
  • رضا حمزه ئی
  • معین الدین ناطقی
  • کریم مجتبوی
  • فاطمه سمیع زاده
  • اکرم کلهر
  • مهرداد جوانی
  • علی صالحی
  • پیام جلیلوند
  • مصطفی رحیمی پور
  • زهرا حق شناس

 

کمیسیون ادب و هنر:

  • سارا آقایی لیاولی (دبیر)
  • مرجان سررشته داری
  • مریم شیرخانلو
  • فاطمه کلاهدوزها
  • حسین خدابنده
  • امیر کاتبی
  • امیرحسین عباسی
  • زهرا مرآتی
  • محمد طایفه زرکش
  • فاطمه شهسواری
  • بهروز عبادی گنبد
  • مینا کاتبی
  • فریده امینی
  • مریم طهرانی ها

 

کمیسیون پیگیری امور صنفی:

  • بهروز شریفی (رئیس)
  • وحید اسکندری (دبیر)
  • محمد زارعی
  • رضا جمشیدزاده لرده
  • سیامک رضایی نراقی
  • رسول آقاکاشی
  • اسداله بهرامی
  • اسلام ترکمن
  • تقی تقوایی کشتکار
  • علی محمودی
  • فخرالدین شکری

 

کمیسیون محیط زیست و آب:

  • علی کمالی (رئیس)
  • علیرضا مافی
  • مهدی اسماعیلی
  • سیما محمدعلی زاده
  • آیدا آریاسرشت

 

کمیسیون کودک و نوجوان:

  • میثم مختارزاده (رئیس)
  • سعید محمدی (دبیر)
  • زهرا صالحی
  • ندا کلجه
  • مرضیه حناساوی
  • مریم آقابیگی ها
  • مهسا رمضانی
  • نرگس کیایی
  • سهیلا چلمبری
  • شایسته رشوند
  • مرضیه آئینه چی

 

کمیسیون برگزاری دادگاه های مجازی:

  • وحید ایمانی رحیم لو (رئیس)
  • احمدرضا حسین وردی (دبیر)
  • فهیمه راحتلویی
  • توحید رضایی
  • محمدکشاورز نجفی
  • زهره تک دهقان
  • سعید ابراهیمی
  • میثم مختارزاده

نظرات بسته شده است.